Uncategorized

DigitalAge | 07.09.2012 - 11:40

Buffalo Technology’de atama

Buffalo Technology, Klaas de Vos’u Avrupa Kıdemli Satış Direktörü pozisyonuna atadı. Depolama ve ağ çözümleri sektöründe yaklaşık 20 yıllık satış deneyimine sahip olan Klaas de Vos, doğrudan Buffalo Avrupa’nın Yönetici Direktörü Yasutoshi Yokoyama’ya bağlı olarak çalışacak.   Klaas de Vos uluslararası kariyerine 1990’da Western Digital Kuzey Almanya ve Hollanda Satış Yöneticisi olarak başladı. 10 yıl içinde, şirket […]


Buffalo Technology, Klaas de Vos’u Avrupa Kıdemli Satış Direktörü pozisyonuna atadı. Depolama ve ağ çözümleri sektöründe yaklaşık 20 yıllık satış deneyimine sahip olan Klaas de Vos, doğrudan Buffalo Avrupa’nın Yönetici Direktörü Yasutoshi Yokoyama’ya bağlı olarak çalışacak.
 
Klaas de Vos uluslararası kariyerine 1990’da Western Digital Kuzey Almanya ve Hollanda Satış Yöneticisi olarak başladı. 10 yıl içinde, şirket gelirinin yüzde 30’unu kapsayan Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı pozisyonlarına yükseldi. Yakın zamanda ise, Mycom, Dixons, PC World ve Dynabyte zincirlerinin bağlı bulunduğu BAS Grubu’nda Benelüks ülkelerinin Dağıtım Direktörü olarak görev aldı.
 
Yönetici Direktör Yasutoshi Yokoyama, “Ağ ve depolama pazarı son derece dinamik ve sezgisel bir his gerektirir” şeklinde belirtiyor. “Biz, Klaas de Vos ve değerli deneyimlerini kazandığımız için mutluyuz. Onun yeni ve mevcut iş sektörlerinde büyümeye devam etmek ve gelecekte de başarısını sürdürmek için Buffalo Technology’e yardımcı olacağından eminim.”