Skip to main content

Yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul’un Zorlu PSM’deki ilk günün oturumu başladı.

Türkiye’nin iş ve markalar dünyasını, yaratıcı endüstrilerini, dünyanın en ilham verici isim ve projeleriyle buluşturan Brand Week Istanbul “Sınır Tanımayan Fikirler” temasıysa binlerce katılımcı için kapılarını açtı.

Marka ve fikirleriyle sınırları aşarak değişim yaratmak isteyenleri ve ufuk açıcı hikâyeleriyle sektörlerinde fark yaratan isimleri ağırlayan Brand Week Istanbul; Felis Ödülleri, Lovemarks Ödül Töreni, Fark Yaratan Kadınlar, Brand Week Gastro ve Portfolyo Buluşmaları gibi birçok yan etkinlik ve farklı oturumla sektörün nabzını tutacak.

Brand Week Istanbul 2018, geçtiğimiz yıl da olduğu gibi Yekta Kopan’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Brand Week Istanbul’un üç gün sürecek oturumları başladı

Çok değerli konukların bu sahnede ve bütünüyle kongre alanının farklı salonlarda ağırlanacağı bilgisini veren Yekta Kopan, sözü “Toplumsal Fayda Aşkına: Kamu Politikalarına Davranışsal Bilim Katmak” başlıklı konuşmasını yapmak üzere, İngiltere Hükümetine Bağlı Behavioral Insights Team, Direktör Simon Ruda’ya verdi.

Programda; Ekonomi ve insan psikolojisi arasındaki ilişkileri inceleyen Prof. Barry Schwartz; işletme alanında uluslararası düzeyde çok satan yazar, konuşmacı ve stratejik danışman Bernard Marr; Kellogg School of Management’ta nörobilim ve işletme profesörü olarak görev yapan Prof. Moran Cerf; Walt Disney Animasyon Stüdyoları’nın yönetmen, tasarımcı ve animatörü Eric Goldberg; dünyada Müslüman hedef kitle ile ilgili danışmanlık veren tek ajans olan Ogilvy Noor’un başkan yardımcısı Shelina Janmohamed; eski Milli Takım ve NBA basketbol oyuncusu Mehmet Okur; oyunculuğu ile ülke sınırlarının dışına çıkan Mehmet Günsür; Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı; müşteri portföyünde dev markaları barındıran ”yeni nesil” ajans Anomaly’ninGlobal Operasyondan Sorumlu Başkanı Karina Wilsher; Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı İyi Niyet Elçisi ve oyuncu Mert Fırat gibi alanında sınırları aşan pek çok isim yer alacak.

Brand Week Istanbul programını aşağıdan inceleyebilir, etkinliğin yansımalarını ise yine Digital Age’de bulabilirsiniz. (Programlara tıklayarak daha yüksek çözünürlüklü versiyonlarına ulaşabilirsiniz.)