Skip to main content

Pazarlama ve iletişim endüstrisindeki dünyanın en yaratıcı isimlerini buluşturan Brand Week Istanbul 2017, Zorlu PSM’deki macerasına Legends of Creativity ile devam ediyor.

6 Kasım’da gerçekleşen gelenekselleşmiş Marka İkonları Yürüyüşü ile eğlenceli ve coşku dolu bir açılış yapan Brand Week Istanbul, macerasının üçüncü gününe Legends of Creativity ile devam ediyor.

“Legends of Creativity” gününde “Think Different” kampanyasını yaratıcılık dünyasına hediye eden Apple’ın efsanevi kreatif direktörü Ken Segall, reklamcılık sektörüyle sosyal medyayı daha derinlemesine buluşturabilmek adına çalışmalarını yürüten Facebook Küresel Kurumsal Pazarlama Başkan Yardımcısı Sarah Personette; Burger King reklamlarıyla markalar dünyasına benzersiz bir soluk getiren Anselmo Ramos; komedinin diğer adı Cem Yılmaz ve daha birçok efsane katılımcılarla buluşacak.

Brand Week Istanbul programı ve diğer detayları etkinlik sayfamızdan inceleyebilir, etkinliğin yansımalarını ise yine Digital Age’de bulabilirsiniz.

Brand Week Istanbul’un ikinci günü Legends of Creativity YouTube yayınını buradan izleyebilirsiniz.

Brand Week Istanbul mobil uygulaması

Dört güne yayılan süreçte, dört farklı salonda ağırlamaya hazırlanan Brand Week Istanbul’un yoğun akışında kaybolmak istemeyenler Brand Week Istanbul’un mobil uygulamasını indirerek konuşmacı profillerine göz atabilir, hangi gün hangi sahnede yer aldıklarını görebilir ve zamanlarını iyi kullanabilmek için kendi programlarını oluşturabilirler. Hatta, oluşturdukları programı arkadaşlarıyla paylaşarak onlara rehberlik edebilir ve birlikte hareket etmeyi kolaylaştırabilirler.

Uygulamaya aşağıdaki butonlar aracılığı ile hem Apple App Store’da hem de Google Play’de ulaşabilirsiniz.

Brand Week Istanbul uygulamasını App Store'dan indir

Brand Week Istanbul uygulamasını Google Play'den indir