Skip to main content

Pazarlama ve iletişim endüstrisindeki dünyanın en yaratıcı isimlerini buluşturan Brand Week Istanbul biletleri satışta.

EMEA bölgesinin en büyük iş ve markalar dünyası buluşması Brand Week Istanbul bu yıl Ideas Without Borders teması ile 7-8-9 Kasım’da Zorlu PSM’de gerçekleşecek. Alışıldığı üzere 2018’de de Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini alanında öncü konuşmacı ve kanaat önderleriyle buluşturmaya hazırlanan Brand Week Istanbul’un 2018’deki konuşmacı listesi şimdiden birbirinden değerli isimlerle dolu.

Brand Week sahnesinde bu yıl yer alacak isimler arasında Psikolog, Sosyal Teori ve Davranış Bilimleri Profesörü ve The Paradox of Choice kitabının yazarı Barry Schwartz; Anomaly Ajans Ortağı ve Global Operasyondan Sorumlu Başkanı Karina Wilsher; Kellogg School of Management İşletme Profesörü ve Nörobilim Uzmanı Moran Cerf; J. Walter Thompson Asya-Pasifik Bölgesi CEO’su ve Prophet Kültürel İçgörü Direktörü Tom Doctoroff; Harvard Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölüm Direktörü Dr. Gary King; Facebook EMEA Başkan Yardımcısı Nicola Mendelsohn yer alıyor. Konuşmacılara ve etkinliğe ilişkin diğer tüm detaylar için Brandweekistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Biletler iki kategoride satışta
Yalnızca 2017’de 28 binin üzerinde katılımcıyı ağırlayan etkinliğin, 2018 biletleri de bugünden itibaren satışta. Standart ve öğrenci olmak üzere iki kategoriden satışa çıkan biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

Geçen yıl olduğu gibi 2018’de de öğrenciler için özel bir indirim fırsatı sunan BKM Express’le lisans ve ön lisans öğrencilerine açık olan öğrenci biletlerinin indirimli olarak satın alınabileceğini hatırlatmakta yarar var.

Kaynak: MediaCat