Skip to main content

ABD’li iki YouTuber ayrılık kararlarını YouTube üzerinden açıkladı.

YouTube’da bugüne kadar eğitimden müziğe, sanattan dizilere kadar birçok video seyretmiş olabilirsiniz. Peki, bir ayrılık videosu seyrettiniz mi? ABD’li iki YouTuber Liza Koshy ve David Dobrik ayrıldıklarını YouTube üzerinden paylaştıkları videoyla açıkladı.

Videoya  göre Liza ve David çifti ayrılık kararına gerekçe olarak kariyerlerindeki yoğunluğu gösteriyor. İki yıldır birlikte olan ikili aslında altı ay önce ayrılmış ama bu kararı 4 Haziran’da Dobrik’in YouTube kanalında duyurmayı uygun bulmuş.

Koshy ve Dobrik’in görüşleri

David Dobrik’in (21) “We Broke Up” (Biz Ayrıldık) adıyla paylaştığı video şu ana 20,5 milyon defa seyredildi. Dobrik videoya, “Liza beni aldattı! Yatak odasında yedi adamla yakaladım” diyerek esprili şekilde bir giriyor. Ardından ciddileşiyor ve “Biz ayrıldık, Liza beni altı ay önce beni terk etti. Birlikte olmamız artık çok sağlıklı değildi” diyor. Ardından videoya iki saatlik bir ara veriliyor ve bu kez Liza Koshy’i (22) dinliyoruz: “İkimizden birine başına bazı şeyler geldi, zor şeylerdi…Başkasını sevmeden önce kendinizi sevmelisiniz. Bundan nefret ediyorum. Bunun yavan görüneceğini biliyorum ama sevgi saçmak istiyorum. Fakat önce ona sahip olmam lazım.” Çift bunun ardından yoğun programlarının da ayrılık kararını etkilediğini sözlerine ekliyor.

Ayrılık videosu 20,5 milyon kez görüntülendi

259 bine yakın yorum alan video, 6 dakika 18 saniye sürüyor ve 1,5 milyon yorum aldı. Liza Koshy, 2 Eylül 2013’ten bu yana YouTube kanalına sahip ve 14,7 milyon abonesi var. Koshy’nin videoları bugüne kadar 1,6 milyar kez görüntülendi. David Dobrik ise 19 Aralık 2014’ten bu yana YouTube’da video paylaşıyor ve 7,1 milyon aboneye ulaştı. Dobrik’in videoları 2,3 milyar defa seyredildi.