Skip to main content

Dünyanın en yaratıcı isim ve projelerini bu sene online olarak bir araya getiren Brand Week Istanbul’da ilk günün oturumları başladı.

EMEA bölgesinin en büyük iş ve markalar dünyası buluşması olan Brand Week Istanbul, dünyanın en yaratıcı isim ve projelerini bu sene online olarak bir araya getiriyor.

İletişim ve pazarlama dünyasının inovatif zihinlerini ve yaratıcı projelerini buluşturan Brand Week Istanbul “Çizginin Dışındakiler” temasıyla; Felis Ödülleri, Lovemarks Ödül Töreni, Fark Yaratan Kadınlar, Shortcase ve Geleceğin Liderleri gibi birçok yan etkinlik ve farklı oturumla da sektörün nabzını tutacak.

9-10-11 Kasım‘da Inspiration Hall, Digital Future Hub ve Brands & Trends by MediaCat London olmak üzere üç salonda sürecek Brand Week Istanbul’un startını Yekta Kopan ve Digital Age ve MediaCat dergilerinin genel yayın yönetmeni Pelin Özkan verdi.

Digital Age ve MediaCat dergilerinin genel yayın yönetmeni Pelin Özkan, “Hiç olmadığı kadar çok fikrin ortalıkta uçuştuğu, imkansız görünenin mümkün hale geldiği bir dönemdeyiz. Türkiye’de ve dünyada aynı anda binlerce farklı noktada. Bu nedenle temamız da Çizginin Dışındakiler. Farklı enlem ve boylam çizgilerinden yüzlerce konuşmacı 3 farklı programda çizginin dışına çıkmış dünyayı tanıtacak bize. Kimi zaman konuşmacılarımız, kimi zaman konularımız, kimi zaman da yaklaşımlarımız çizgi dışı olacak. Ama alışkanlık yaratmış, kendinizi evinizde hissettirecek Brand Week Istanbul detayları bu yıl da mevcut. 5 gün dolu dolu bir program bekliyor hepimizi.” dedi.

Brand Week Istanbul’da ayrıca 9-10-11 Kasım akşamlarında etkinliğin Instagram hesabı @brandweekistanbul‘da çok özel üç çizgi dışı sohbet gerçekleşecek.

Brand Week Istanbul programını buradan inceleyebilir, etkinliğin yansımalarını ise yine Digital Age’de bulabilirsiniz.