Skip to main content

Bosch Ev Aletleri’nin, internet üzerinden uzaktan kontrol sağlayan Home Connect uygulamasıyla buzdolabının içini görmek ve market alışverişi yaparken eksikleri tespit etmek mümkün.

Bosch’un, Home Connect teknolojili buzdolapları daha da geliştirildi ve buzdolabının içinin fotoğrafını çekerek cep telefonu ve tablete gönderme uygulaması eklendi. Bosch’un KGN56HI30N kameralı buzdolabının kapağı her açılıp kapandığında soğutucu bölmesinde yer alan iki kameradan biri otomatik olarak soğutucu bölmesinin, diğeri ise kapı raflarında gıdaların ve içeceklerin olduğu bölümün resmini çekerek kullanıcının cep telefonunda veya tabletindeki Home Connect uygulamasına gönderiyor.

Kullanıcı, ev dışındayken örneğin market alışverişindeyken, Home Connect uygulamasına bakıp buzdolabının içindeki gıda ve içeceklerdeki eksiklikleri son fotoğraf üzerinden görerek alışverişini eksiklere göre yapabiliyor. Uygulama önceki 5 resmi depolama özelliğine de sahip. Home Connect buzdolabı, gıda tanıma teknolojisi sayesinde buzdolabındaki gıdalar için ideal depolama alanları, ideal sıcaklık dereceleri ile ilgili bilgiler ve taze tutma önerileri sunma özelliğine de sahip bulunuyor. Home Connect uygulaması ile soğutucu bölmesi sıcaklığı ayarı, tatil modu – eco mod değişimi, derin dondurucu sıcaklık ayarı, süper soğutma ve dondurma fonksiyonunu devreye alma gibi birden çok işlem uzaktan yapılabiliyor. LCD dokunmatik elektronik kontrol özelliğine ve 559 lt iç hacme sahip olan 193x70x84 cm ölçülerdeki Bosch KGN56HI30N kameralı buzdolabı, VitaFresh plus çekmecesi sayesinde de meyve ve sebzeleri en uygun nem oranında iki katına kadar daha uzun süre taze tutuyor.