Skip to main content

Yapı Kredi ve bomontiada, isim işbirliğine gitti.

bomontiada, üç yıl boyunca ‘Yapı Kredi bomontiada’ ismiyle ziyaretçilerini ağırlayacak. Yapı Kredi, sponsorluk anlaşması kapsamında bomontiada’nın mekanlarında kredi kartı müşterilerine ayrıcalıklar sunacak. Ayrıca mekanın programlarına da katkı sağlayacak.

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen işbirliği ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Türkiye’nin en değerli markalarından Yapı Kredi olarak kurulduğumuz günden bu yana uzmanlık alanımız finansın çok ötesine geçerek başta kültür-sanat olmak üzere pek çok farklı alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemize değer katan projeler üretirken, bomontiada gibi güçlü markalara destek oluyor, gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri ile çok daha fazla insana dokunuyoruz. Kendi alanlarında fark yaratan bu iki markanın yan yana gelmesi, şehrin sosyal hayatına bambaşka bir soluk getirecek. Bu önemli sponsorluğa karar vermemizin öncelikli nedeni bomontiada’nın güçlü marka kimliğine olan inancımız, hedef kitlemize ve marka değerlerimizle örtüşen yapısı oldu. Öte yandan böylesine yaratıcı bir kültür kampüsüne bir bankanın sponsor olması ile Yapı Kredi olarak bir ilke daha imza atıyoruz.

Ayrıca bu iş ortaklığı sayesinde kredi kartı müşterilerimiz, İstanbul’un diğer seçkin mekanlarında sunduğumuz ayrıcalıklardan Yapı Kredi bomontiada’daki prestijli yeme içme mekanlarında da yararlanma imkanı bulacak. Dolayısıyla, bomontiada ile başlattığımız iş ortaklığı sayesinde anlaşmalı olduğumuz kafe ve restoran ağımızı da genişletiyoruz. 75. yılımız kapsamında gerçekleştirmeyi planladığımız birçok proje ve etkinlik planımız var. Yapı Kredi bomontiada da, 75. yılımız için düzenleyeceğimiz etkinliklerin önemli noktalarından biri olacak.” açıklamasında bulundu.