Skip to main content

Paribu Hub, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi işbirliğiyle “Blokzincir Eğitimi” başlatıyor. Son başvuru tarihi 22 Mart 2021.

Kripto para işlem platformu Paribu’nun blokzincir ekosistemine eğitim ve proje destekleriyle katkıda bulunmak üzere hayata geçirdiği Paribu Hub, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi işbirliğiyle “Blokzincir Eğitimi” başlatıyor. Paribu’nun katılımcıların yarısına burs vereceği eğitimler için son başvuru tarihi 22 Mart 2021.

Paribu Danışma Kurulu Üyesi Cemil Şinasi Türün ile Boğaziçi Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ceylan Onay Şahin ve Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aslı Sencer’in eğitim vereceği, 3-24 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek programda; “Blokzincir nedir?”, “Para sistemleri ve blokzincir ilişkisi”, “Blokzincir ile yatırım ilişkisi” konu başlıkları ele alınacak. Katılımcılar eğitimlerde blokzincirin teknik olarak nasıl işlediği hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecek. Paribu Hub ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi iş birliğiyle düzenlenen “Blokzincir Eğitimi” aynı zamanda katılımcılarına Ethereum örneğinde blokzincir pratiği yapabilme imkânı da sunacak.

Blokzincir Eğitimi ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.