Skip to main content

Blockchain Expo World 2024’te metaverse, kripto para, NFT, Web 3.0 ve diğer yenilikçi teknolojiler dahil olmak üzere çeşitli sektörlerden profesyoneller ve paydaşlar buluşacak.

Blokzincir ve kripto para fuarı Blockchain Expo World 2024, 4-7 Temmuz 2024 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından desteklenen etkinlik, 750’den fazla katılımcı, 360’tan fazla konuşmacı ve 100 bin ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor. 12.107 metrekarelik bir alana yayılan fuarda ayrıca 150’den fazla sponsor, 31 blokzincir kulübü, 20 STK ve 50’den fazla üniversite yer alacak.

Türkiye’nin devlet onaylı blokzincir fuarı Blockchain Expo World 2024’te metaverse, kripto para, NFT, Web 3.0 ve diğer yenilikçi teknolojiler dahil olmak üzere çeşitli sektörlerden profesyoneller ve paydaşlar bir araya gelecek.

Blockchain Expo World 2024 sözcüsü konuya ilişkin açıklamasında, “Bu tarihi etkinliğe ev sahipliği yapmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Fuar, sadece Türkiye’nin küresel blokzincir ve kripto piyasalarındaki rolünü vurgulamakla kalmıyor, aynı zamanda katılımcılara bağlantı kurma, öğrenme ve büyüme fırsatı sunuyor. Hükümet kuruluşlarından ve TOBB’dan aldığımız destek, etkinliğin önemini ve güvenilirliğini vurguluyor” dedi.