Skip to main content

Black Friday kampanyalarına birbiri ardına katılan teknoloji markaları arasına Anker de katıldı. Peki Anker’in hangi ürünleri indirime giriyor?

Black Friday indirimlerine az bir zaman kaldı. Her yıl inanılmaz indirimlere sahne olan gelenek, alışveriş çılgınlığına neden olan indirimleriyle pazara canlılık katıyor. İndirimler kapsamında teknoloji üreticisi Anker‘in ürünleri de Hepsiburada‘dan indirimlerle satın alınabilecek.  Peki Anker’in hangi ürünleri indirime giriyor?

Black Friday’de yer alacak Anker ürünleri

Anker Eufy RoboVac R500


2019’da da en çok tercih edilecek ürünlerin hızlı tüketim ürünleri değil, elektronik ürünler olacağı, robot süpürgelerin favori ürünlerden olacağı öngörülüyor.Bu kapsamda Teknosa ile özel bir işbirliği yaparak, sadece Teknosa’nın zincir mağazalarında ve web sitesinden satışa sunacağı Anker Eufy RoboVac R500 modelini tüketicilere özel fiyat avantajı ile sunacak.

Nebula Apollo


Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon cihazı, akıllı TV ve hoparlör, kablo kısıtlamalarını ortadan kaldırıyor ve filmleri, dizileri, TV şovlarını ve daha fazlasını keyifle izlemeye olanak tanıyor. HDMI ve USB aygıtları ile büyük ekranda seyir keyfi sunabilen Apollo, sadece bir dokunuşla kontrol edilebiliyor. 360 derece güçlü ses sunan Apollo, 200 ANSI ile 4 saat video oynatma süresine sahip. “Nebula Connect” uygulaması sayesinde telefonla doğrudan kontrol edilebilen Apollo, şık tasarımıyla dekor ürünü görünümü yaratıyor.

Soundcore Life Q10


Soundcore Life Q10; BassUp teknolojisi, Yüksek Çözünürlüklü Ses sertifikası, 20 m’ye kadar kablosuz kapsama alanı, entegre mikrofonu, 60 saate varan çalma süresi ve AUX girişine sahip oluşuyla üstün performans sunuyor. Sunduğu ses kalitesiyle milyonların memnuniyetini kazanan Anker’in yeni kulak üstü Bluetooth kulaklık modeli, ergonomik tasarımıyla dikkat çekiyor.

Anker PowerCore Select 10000 mAh (A1223)


Anker PowerCore Select 10000 mAh, kompakt ve küçük boyutlarına karşın büyük güç sunuyor. Anker taşınabilir batarya, pil seviyesini görüntülemeyi sağlayan mavi LED ışık çemberi, mat dış kaplama tasarımıyla dikkat çekiyor. Tüm tablet ve telefonlar ile uyumlu cihaz, MultiProtect güvenlik teknolojisiyle tam koruma sağlaması, aynı anda iki cihazı şarj etmeye olanak tanıyan Power IQ yüksek hızlı şarj teknolojisine sahip çift şarj portu ve çantaya ya da cebe rahatlıkla sığacak kadar küçük oluşuyla da dikkat çekiyor.

Anker PowerCore Select 20000 mAh (A1363)


Çevrimiçi satış platformlarında en çok beğenilen ve satışı yapılan taşınabilir bataryalar arasında bulunan Anker PowerCore Select 20000 mAh, sahip olduğu özelliklerle rakiplerinin arasından sıyrılıyor. Anker taşınabilir batarya; çıkış akımı düzenlemesi, giriş kısa devre koruması, çıkış kısa devre koruması, yüksek çıkış voltaj koruması, çıkış sıcaklığı kontrolü, otomatik akım eşleştirme, cihaz aşırı şarj koruması, giriş akım düzenlemesi ve statik direnç özellikleriyle 10 aşamalı yüksek güvenlik sunuyor. iPhone 8’e 7gün, Galaxy S10 ve iPhone XS’e 5 gün, iPad Air 2’ye ise 1,5 gün yetecek gücü karşılan cihaz, çift şarj portu ve Anker PowerIQ teknolojisiyle yüksek performanslı şarj imkanı sunuyor.