Skip to main content

BKM Genel Müdürü Soner Canko, YouTube kanalı üzerinden teknoloji sohbetlerine başlıyor.

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Genel Müdürü Soner Canko, teknoloji dünyasındaki yeni gelişmeleri, BKM dünyasını, girişimcilikle ilgili fikirlerini kendi YouTube kanalı üzerinden paylaşacak. Yeni programını Twitter üzerinden duyuran Canko, Dijital CEO serisinin ilk turuna teknoloji habercileriyle birlikte başlayacağını açıkladı.

Soner Canko yeni kanalını şu cümlelerle anlatıyor;

“Dijital dünyayı yakından takip etmeye çalışan biri olarak yeni bir maceraya atılıyorum. Dijital dünyaya inanıyorum ve sektördeki birçok insanın beni tanımladığı “Dijital CEO” kavramını siz değerli izleyicilerimle daha yakından paylaşmak istiyorum.

Teknolojiye çok fazla ilgi duyan biri olarak teknoloji dünyasındaki yeni gelişmeleri, BKM dünyasını, girişimciliği ve Startup Dostu olmayı dijitalle ilgili fikri olan dostlarımla konuşmaya karar verdim. Dijital CEO serisine de ilk turuna da teknoloji habercileriyle birlikte başlayacağım.

Siz değerli takipçilerim için her seferinde ilginç ve renkli konular bulmaya çalışacağım. Kendimi geliştirmek ve değişimi takip edebilmek için sizlerin yorumlarını bekliyorum. Birlikte çıkacağımız bu dijital yolculuğun keyifli ve yaratıcı olacağını umuyorum.”