Skip to main content

İş kurmak ya da kurduğu işi güçlendirmek için kadın girişimciler için BizBizze Girişimcilik Programına başvurular başladı.

BizBizze 2018 Sonbahar Girişimcilik programı kendi işini kurmak ya da kurmuş olduğu işi güçlendirmek isteyen kadın girişimcilerin başvurularını almaya başladı.

BizBizze Girişimcilik programı kadın girişimcilere ve girişimci adaylarına sıkı bir girişimcilik eğitimi sunarken, bu eğitim koçluk ve mentorluk ile de desteklenecek. Program kapsamında kadın girişimci ve girişimci adaylarına ihtiyaç duydukları konularda danışmanlık hizmeti de verilecek.
Tamamen ücretsiz olan programa İstanbul’da yaşayan en az lise mezunu 18 yaş üstü girişimci ya da girişimci adayı kadınlar başvurabilecek.

Girişimcilik programı TEB Kadın Bankacılığı, TEB Girişim Bankacılığı, Şişli Belediyesi, Habitat Derneği, IdeaSoft Yazılım A.Ş, ICF Türkiye, Ashoka Vakfı Türkiye, Assess Danışmanlık, RGN İletişim A.Ş, Design In Situ, Stage-Co, Mentornity,  BT YÖN Yazılım’ın işbirliğiyle Mayıs 2018- Mart 2020 dönemini kapsayacak biçimde gerçekleşecek. Sonbahar dönemi için başvurular 15 Eylül’de sona eriyor.

Program hakkında bilgi almak için şu bağlantıyı inceleyebilirsiniz