Skip to main content

Dijital çağda beyaz yakalı kesimin değişen tüketim alışkanlıklarını ele aldığımız video serimizin üçüncü konuğu komedyen Kaan Sekban oldu. Sekban ile kitabı, şovları ve eğlenceli hayat hikayesi üzerinden günümüz beyaz yakalısını konuştuğumuz bu bölümde izleyicilerimize yine bir sürprizimiz var.

Türkiye’nin ilk ve tek ev yapımı talk show’u ile karşımıza  çıkan komedyen Kaan Sekban son dönemin en popüler isimlerinden. 10 yıllık bankacılık kariyerine son verip komedyenlik gibi bambaşka bir dünyaya adım atan Sekban kısa süre önce çıktığı bu yeni kariyer yolculuğu içine bir de kitap sıkıştırdı. “Tebrikler Kovuldunuz” isimli bu kitap ile güzel tepkiler alan Kaan Sekban, yakın zaman içinde şovlarını sahneye de taşıdı. İş dünyasındaki kurumsal yapı ve özellikle de beyaz yakalı klişelerini şovlarında eğlenceli tiplemelerle hikayeleştiren Kaan Sekban’ı “Beyaz Yakalı Ne İster?” programımıza konuk ettik ve kendisiyle “beyaz yakalı nelere güler”i konuştuk..

Gelelim sürprize

Digital Age YouTube kanalına abone olan ve bu videonun altına yorum yapan 3 kişiye Kaan Sekban’ın “Tebrikler Kovuldunuz” isimli kitabını hediye ediyoruz.

*Çekiliş aracından yapılacak çekiliş sonuçları, 13 Kasım’da Digital Age sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır.

“Beyaz yakalı ne ister? Komedi bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.