Skip to main content

‘Beck’s’in, bağımsız düşünceyi benimseyen herkese açtığı ‘Beck’s Art Label Project’in ikincisi başladı.  Profesyonel, amatör demeden herkesin tasarımları ile katılabileceği ‘Beck’s Art Label Etiket Tasarım Yarışması’nın başvuruları Nisan ayında becksartlabel.com sitesi üzerinden başladı….

‘Beck’s’in, bağımsız düşünceyi benimseyen herkese açtığı ‘Beck’s Art Label Project’in ikincisi başladı. 

Profesyonel, amatör demeden herkesin tasarımları ile katılabileceği ‘Beck’s Art Label Etiket Tasarım Yarışması’nın başvuruları Nisan ayında becksartlabel.com sitesi üzerinden başladı.
Kazanan tasarımlar Beck’s şişeleri üzerinde tüm Türkiye’ye yayılacak
Beck’s Etiket Tasarım Yarışması, 18 yaşını dolduran herkesin profesyonel, amatör farkı gözetmeksizin katılabileceği bir tasarım yarışması. Katılımcıların uyması gereken tek koşul tasarımlarını Beck’s şişesine basılabilecek boyutta ve yasal düzenlemelere göre hazırlamaları.
Değerlendirme 
Katılımcıların en fazla 3 tasarım ile yer alabileceği yarışmada, 1 Temmuz’a kadar devam edecek olan başvuru sürecinde arzu edilirse daha önce yüklenen tasarımlar değiştirilerek yenileri siteye yüklenebiliyor. Yarışma jürisinin oylaması ardından, Eylül ayı içerisinde kazanan koleksiyon serisi ilk 6 tasarım belirlenecek. Değerlendirme sonrasında en yüksek puanı alarak yarışmanın kazananları olarak belirlenecek bu 6 tasarım, Beck’s şişelerinin üzerinde özel bir seri olarak satışa sunulacak. Tasarımları Beck’s şişelerini süsleyecek başarılı tasarımcılar ayrıca Mac Book Pro ile de ödüllendirilecek. 
Bağımsız düşüncenin jüriye yansıması

Her biri kendi alanında uzman olan Beck’s Etiket Tasarım Yarışması’nın jüri üyeleri, sanat ve tasarımın farklı disiplinlerinden geliyor. Fotoğraf sanatçısı Tamer Yılmaz, Karikatürist Erdil Yaşaroğlu, Moda Tasarımcısı Simay Bülbül, İllüstratör ve Karikatürist Cem Dinlenmiş, Çağla Cabaoğlu Gallery’nin sahibi Çağla Cabaoğlu, Stil Danışmanı Mert Aslan, Akademisyen ve Grafik Tasarımcı Yrd. Doç. Dr. Barış Atiker, Akademisyen ve İllüstratör Öğr. Gör. Sevgi Can Pekmezci Sargın kazanan etiketleri belirleyecekler.