Skip to main content

Starbucks Premium Self Servis modeli ‘on the go’ Türkiye’de hizmete girdi.

Starbucks,  ‘on the go‘yu Türkiye’de ilk kez hayata geçirdi. Bu modelde müşteriler kendi kahvelerini kendileri hazırlıyor. Türkiye’de ilk kez deneyimlenen model, kahveseverlerin seçili Starbucks içeceklerine, mağazaya gitmeden, kendi günlük rutinleri içinde bulundukları iş yeri, akaryakıt istasyonu, hastane, üniversite gibi alanlarda hızlı ve kolayca ulaşmalarını sağlıyor. Starbucks on the go, baristasız mini bir mağaza gibi hizmet veriyor.

Starbucks’ın sevilen içecekleri arasında yer alan Caffè Latte, Cappuccino, Caffè Mocha, Americano, Chai Tea Latte, Espresso, Espresso Macchiato, Çay ve Sıcak Çikolata çeşitleri Starbucks on the go’da, bulunuyor.

Türkiye’de ilk kez bu yıl hizmet vermeye başlayan ve önümüzdeki dönemde yeni yatırımlarla hızla büyüyerek daha çok lokasyonda misafirlerle buluşması planlanan Starbucks on the go, şimdilik Shell (Ihlamur, Merter Çırpıcı, Sefaköy, Yeniköy, Maslak ve Şenlikköy) ile OPET (Ataköy ve Kavacık) akaryakıt istasyonlarında kahveseverlere hizmet veriyor.