Uncategorized

DigitalAge | 16.05.2013 - 10:41

AVM dijital oyun festivali yarın başlıyor

Trump Alışveriş Merkezi, ‘AVM dijital oyun festivali’ne ev sahipliği yapıyor. GameX in Trump adındaki festival 17-18-19 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. 17-18-19 Mayıs tarihlerinde Trump Alışveriş Merkezi Sergi Salonu’nda gerçekleşecek festivalde son teknoloji bilgisayarlarda oyun turnuvaları, sevilen oyun karakterlerinin gerçeğe dönüşmüş halleri, oyun konsolları, oyun simülatörleri ve daha birçok sürpriz biraraya gelecek. GameX in Trump boyunca oyun […]

Trump Alışveriş Merkezi, ‘AVM dijital oyun festivali’ne ev sahipliği yapıyor. GameX in Trump adındaki festival 17-18-19 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek.
17-18-19 Mayıs tarihlerinde Trump Alışveriş Merkezi Sergi Salonu’nda gerçekleşecek festivalde son teknoloji bilgisayarlarda oyun turnuvaları, sevilen oyun karakterlerinin gerçeğe dönüşmüş halleri, oyun konsolları, oyun simülatörleri ve daha birçok sürpriz biraraya gelecek.
GameX in Trump boyunca oyun için özel olarak dizayn edilmiş masaüstü bilgisayarlarda League of Legends, S2 Son Silah gibi popüler oyunlar oynatılacak. 
Katılımın ücretsiz olduğu festival turnuvalarına bireysel ve takım olarak katılmak mümkün olacak. 
Festivale katılmak isteyenler şuradan online kayıt işlemleri yaptırabilir.