Skip to main content

Türkiye’de ilk kez sahnelenecek olan televizyon tarihinin en büyük fenomenlerinden ‘Susam Sokağı Live Show’un biletlerine Avealılar, yüzde 20 indirimle sahip olabilecek   Avealılar dünya televizyon tarihinin en büyük fenomenlerinden Susam…

Türkiye’de ilk kez sahnelenecek olan televizyon tarihinin en büyük fenomenlerinden ‘Susam Sokağı Live Show’un biletlerine Avealılar, yüzde 20 indirimle sahip olabilecek
 
Avealılar dünya televizyon tarihinin en büyük fenomenlerinden Susam Sokağı Live Show’un 28 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında Tim Show Center’de gerçekleştirilecek tüm gösterilerine yönelik biletlere yüzde 20 indirimle sahip olma fırsatına sahip olacak. 
 
Türkçe dublajlı olarak sahnelenecek ‘Susam Sokağı Live Show’ sadece 10 gösteri için ilk kez Türkiye’ye geliyor. 40 yıllık tarihine 118 Emmy ve 8 Grammy ödülü sığdırmış olan Susam Sokağı projesi, tarihi boyunca 140 ülkede 160 milyondan fazla seyirciye ulaştı.
‘Susam Sokağı Live Show’da Edi, Büdü, Minik Kuş, Elmo, Kurabiye Canavarı, Kont, Kırpık, Abby, Rozita gibi son 40 yıla damgasını vurmuş kahramanlarını izlemek için SS yazıp 5060’a göndermek yeterli olacak. 
 
Biletix.com üzerinden satın alınacak biletlerde geçerli olan kampanya kapsamında Avea tarafından gönderilen şifreyi biletix.com’da yer alan ekrana yazan Avealılar yüzde 20 indirimden yararlanabilecek.