Skip to main content

Avea 23 Nisan fırsatlarıyla çocukları sevindiriyor.  Avea Biletix, Funlab ve Doğan Egmont işbirliğiyle avantajlı eğlence paketlerini 15 Nisan haftasından itibaren çocuklarla buluşturacak. Mini Şenlik Festivali ve Funlab’de tatil günü eğlencesinin…

Avea 23 Nisan fırsatlarıyla çocukları sevindiriyor. 
Avea Biletix, Funlab ve Doğan Egmont işbirliğiyle avantajlı eğlence paketlerini 15 Nisan haftasından itibaren çocuklarla buluşturacak. Mini Şenlik Festivali ve Funlab’de tatil günü eğlencesinin yanı sıra Doğan Egmont Çocuk Kitapları’ndan farklı seçenekte pek çok kitaba indirimli fiyatlarla sahip olma imkânı sunuyor. 
21-22-23 Nisan tarihleri arasında İstanbul Lifepark’ta düzenlenecek festivalde Gökçe, Grup Hepsi ve Manga sahne alacak. Ayrıca festivalde ‘Şirinler Müzikali’ de her gün Türkçe dublajlı olarak sahnelenecek. Ayrıca, ‘Sağlık Olsun Oyunu’ Kukla Tiyatrosu da izleyenlere keyifli anlar yaşatacak. Avea’nın 23 Nisan fırsatlarını kaçırmak istemeyen Avea müşterileri MARKA yazıp 5060’ya kısa mesaj atarak indirim fırsatlarından yararlanabilecek.