Uncategorized

DigitalAge | 30.10.2012 - 15:30

ATM’den QR Kod’la kartsız para çekme CEPTETEB’de

Türk Ekonomi Bankası (TEB), iPhone kullanıcılarına özel olarak geliştirdiği ‘CEPTETEB’ mobil bankacılık uygulamasını yeniledi.  ‘CEPTETEB’ ile TEB müşterileri bankacılık işlemlerini her an, her yerden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirken dünyada bir ilk olarak ATM’den QR Kod’la kartsız para çekilebiliyor. CEPTETEB ana menüsünden erişilen Para Çekme fonksiyonundan hangi hesaptan ne kadar para çekileceği seçildikten sonra ATM ekranında beliren […]

Türk Ekonomi Bankası (TEB), iPhone kullanıcılarına özel olarak geliştirdiği ‘CEPTETEB’ mobil bankacılık uygulamasını yeniledi. 

‘CEPTETEB’ ile TEB müşterileri bankacılık işlemlerini her an, her yerden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirken dünyada bir ilk olarak ATM’den QR Kod’la kartsız para çekilebiliyor.
CEPTETEB ana menüsünden erişilen Para Çekme fonksiyonundan hangi hesaptan ne kadar para çekileceği seçildikten sonra ATM ekranında beliren QR Kodu telefona okutmak yeterli. Bu özellik sayesinde telefon ile ATM’den kartsız olarak TL, euro veya dolar cinsinden para çekmek mümkün oluyor.  
Dünyada ilk olan söz konusu uygulamanın yanı sıra kullanıcılar yenilenen CEPTETEB ile para transferi, fon alım-satım, kredi kartı dönem içi işlemler, kredi kartı borcu ve fatura ödeme gibi birçok bankacılık işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyor.