Skip to main content

2005 yılından bu yana Xerox yazıcı ve tüketim ürünlerinin dağıtımını Arena Bilgisayar, Xerox’tan 2011 yılı için “Yılın Distribütörü” ödülünü aldı. Xerox şirketi, dünyanın 130 ülkesinde faaliyet gösteren yazıcı, fotokopi, faks, tarayıcı,…

2005 yılından bu yana Xerox yazıcı ve tüketim ürünlerinin dağıtımını Arena Bilgisayar, Xerox’tan 2011 yılı için “Yılın Distribütörü” ödülünü aldı.
 
Xerox şirketi, dünyanın 130 ülkesinde faaliyet gösteren yazıcı, fotokopi, faks, tarayıcı, LCD monitör, çok fonksiyonlu ofis makinaları, üretime yönelik yüksek kapasiteli baskı sistemleri, yazılım programları, ofis kağıdı gibi birbirinden farklı ürün çeşidini bünyesinde barındırıyor.
 
Arena Bilgisayarın, 2011 yılında Türkiye genelinde Xerox ürünlerinde elde edilen ciro, satışı yapılan bayi sayısı, verilen lojistik hizmetler ve satış performansı dolayısıyla bu ödülü almaya hak kazandığı bildirildi.
Arena Bilgisayar yazıcı & yazılım bölüm müdürü Atıf Büyüksoy, Xerox’tan alınan ödülle ilgili olarak: “ Xerox’tan Yılın Distribütörü Ödülünü almış olmaktan son derece mutluluk duyuyoruz. İstikrarlı performansımız ile 5 yıldır bize layık görülen bu ödül ve iş ortaklığı ve destekleri için, Xerox’a teşekkür ederiz. Hedefimiz, 20 yıllık tecrübemiz ve güçlü kanal yapımız ile, 2011 yılında da Xerox’un müşteri yaygınlığını artırmak ve katma değer sağlamak demiştik. Bu hedefimizi ve planlarımızı 2011 yılında da tekrar hayata geçirmiş olmaktan ayrıca mutluluk duyuyoruz.” dedi.