Skip to main content

Ortadoğu’nun dijital zirvesi olan “Arabnet 2012 Digital Summit “, bu yıl Beyrut’da 27-31 Mart tarihlerinde düzenleniyor. Arabnet Roadshow 2010 ve Arabnet 2011 Shift Digital Summit’in devamı niteliğindeki buluşmada, Wikimedia, SocialBakers,…

Ortadoğu’nun dijital zirvesi olan “Arabnet 2012 Digital Summit “, bu yıl Beyrut’da 27-31 Mart tarihlerinde düzenleniyor.

Arabnet Roadshow 2010 ve Arabnet 2011 Shift Digital Summit’in devamı niteliğindeki buluşmada, Wikimedia, SocialBakers, Techcrunch, Pokeware, Vodafone, MENA Apps gibi markalar da yer alacak.

İlk olarak 2010 yılında “Arabnet Roadshow 2010” adıyla ve Google’ın desteğini alarak ses getiren bir organizasyona imza atılmış ve Ortadoğu’nun birçok kentinde uluslararası workshoplar düzenlenmişti.  İkinci kez dijital sektörden  yatırımcılar, şirket sahipleri ve kurumsal şirketlerin temsilcilerinin bir araya geldiği “Arabnet 2011 Shift Digital Summit”, Ortadoğu’daki internet yasakları ve uzun süren tartışmaların üzerinden çok da geçmeden, 2011 de yine adından çok söz ettirecek şekilde düzenlendi.

Bölgesel ve global sponsorların desteğini alan “Arabnet 2012 Digital Summit”, bu yıl 5 gün sürecek ve geçtiğimiz yıllara oranla çok daha fazla katılımcı ve daha büyük destekçileri ağırlayacak.  Beyrut’u ise ülkemizden ziyaret edebilmek için vize gerekmiyor.