Skip to main content

Apple, 21 Mart’ta yani bu akşam düzenlediği Let Us Loop You In etkinliğinde hangi ürünlerini tanıtacak? Detaylar haberimizde…

Apple geçtiğimiz ay içerisinde 21 Mart’ta yeni ürünlerini tanıtacağı Let Us Loop You In etkinliğini duyurmuş, davetiyelerini basına göndermişti. Peki Apple Let Us Loop You In etkinliğinde hangi ürünlerini tanıtacak?
Apple etkinliği 21 Mart’ta yani bu akşam Cupertino Campus’te düzenlenecek. Apple’ın Let Us Loop You In etkinliğinde, iPhone 7 ve yeni iPad’ini görücüye çıkarması bekleniyor.

Apple’ın iPhone SE adı verilen 4 inçlik modelini tanıtması bekleniyor. Etkinlikte karşımıza çıkması muhtemel diğer modeli ise iPad Pro. Apple‘ın etkinlikte Apple Watch 2’yi tanıtma ihtimali küçük de olsa bulunuyor.

Apple’ın yeni tanıtacağı iPhone SE modelinin, metal gövde, A9 işlemci ve Apple Pay için NFC desteği barındıracağı söylentiler arasında.

Apple etkinliğinde tanıtılması beklenen bir diğer cihaz ise 9.7 inç ekranlı yeni bir iPad olacak. Yeni iPad’de 9.7 inç modeli profesyonel seviyede kılmak için A9X işlemci, manyetik Smart Connector bağlantısı ve dört hoparlörlü kurulum eklenebilir. Bunların yanı sıra Apple’ın yeni Macbook’lar çıkarması da mümkün olabilir.