Skip to main content

Amazon Türkiye, indirim günlerinde tüketicilerin işlerini kolaylaştıracak ‘Ücretsiz Ekspres Teslimat’ kampanyasını başlattı.

Amazon.com.tr, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Kocaeli’nin de dahil olduğu beş ilde “Ücretsiz Ekspres Teslimat” hizmeti başlattı. 28 Kasım ile 2 Aralık tarihleri arasında Beklenen Cuma ve En İyi Pazartesi indirim dönemi boyunca Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde geçerli olacak hizmetle 300 TL ve üzeri siparişlerde “Ücretsiz Ekspres Teslimat” seçeneği sunulacak. Ödeme sayfasında “Ücretsiz Ekspres Teslimat” seçeneğinin işaretlenmesiyle aktif hale gelen hizmet, toplam tutardan kargo ücretini otomatik olarak düşürecek.

Amazon.com.tr Operasyon Direktörü Hakan Karadoğan: “İstanbul’daki müşterilerimize Beklenen Cuma ve En İyi Pazartesi indirim dönemi boyunca ertesi gün teslimat hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız paralelinde müşteri geri bildirimlerini yakından takip ediyor, müşterilerimizin tecrübe ettiği alışveriş deneyimini daha kolay ve hızlı hale getirmek için yeni hizmetler eklemeye devam ediyoruz. Örneğin bugün İstanbul’da gün içinde sipariş veren Amazon.com.tr müşterileri yarın siparişlerini teslim alabilecek. Hizmet, kitaptan cep telefonuna, bilgisayardan küçük ev aletlerine kadar birçok farklı kategoride geçerli olacak” dedi.

Amazon Türkiye’nin ‘Ücretsiz Ekspres Teslimat’ kampanyasıyla ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.