Skip to main content

Ürün ve fiyat karşılaştırma motoru Alve.com, online alışveriş kullanıcılarının 2014’te en çok aradıkları ürünleri açıkladı

Teknoloji, moda-güzellik, çocuk-bebek, hobi-spor ve ev-bahçe kategorilerinde kullanıcıların tercih ettiği ürünler arasında ilk sıraları cep telefonları, parfümler, kadın ve erkek ayakkabıları ile pusetler alıyor.

  • Teknoloji kategorisinin şampiyonu 2013’te piyasaya çıkmış olmasına rağmen Samsung Galaxy S4 oldu. Samsung Galaxy S4’ü sade ve şık tasarımıyla dikkat çeken General Mobile Discovery Elite takip etti. Bu kategoride en çok arananlar arasında Sony PlayStation 4 yer aldı.
  • Moda kategorisindeki aramalarda; son 5 yıldır erkekler arasında popülaritesini koruyan Bleu de Chanel EDT, kadınlar için ise Calvin Klein Euphoria en üst sırada yer aldı. Güzellik kategorisinde kadınların en çok aradığı ürünlerden biri de epilasyon cihazı Braun Silk-epil 7 Skin Spa oldu.
  • Baby2Go oto koltuğu-ana kucağı, Prego Armada 2080 bebek arabası ve üç farklı şekilde kullanılabilen Hauch Malibu Travel System bebek arabaları çocuk-bebek kategorisinde çocuklarının güvenliğinden ödün vermeyen ebeveynler tarafından Alve.com’da en çok arananlar arasındaydı.
  • Hobi-spor kategorisinde Star Wars tutkunlarının favorisi Lego V-Wing Starfighter, Adidas Brasiz STR II ve Nike Lunarglide 5 en çok rağbet gören ürünlerdi.
  • Kahve tiryakileri için tasarlanan iki cezveli Türk kahvesi makinesi Arçelik K-3190P ve taşınabilir serinlik sunan mobil tip klima Airfel AP09 ev-bahçe kategorisinin yıldızları oldu.

Alve.com 2014’ün en popüler ürünlerini açıkladığı infografik çalışmasının yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterli.

Alve-en popüler ürünler-2014