Skip to main content

LastOda Android işletim sistemli tüm akıllı cihazlarda.

Avrupa’da yaygın olarak kullanılan mobil rezervasyon uygulamasını Türkiye’de ilk kez hizmete sunan LastOda, IOS işletim sistemine sahip cihazlardan sonra şimdi de Android işletim sistemli tüm akıllı cihazlar için kullanıma sunuldu.
Klasik bir mobil rezervasyon sistemi olmayıp, otellerin son dakika odalarını değerlendirip bu odaları tüm portallardan daha indirimli fiyatlarla müşterisine sunduğu bir sistem olan LastOda, her gün öğlen saat 12:00 ile gece 01:00 arasında en uygun çift kişilik oda rezervasyonunu yapabilmeyi sağlıyor.
Android Market (Google Play) ve AppStore’dan indirilebilen LastOda, hayatın mobil hızını yakalamak isteyen ‘Lütfen Rahatsız Ediniz’ sloganı ile sesleniyor.
Ramada Ataköy Hotels & Suites, Rixos Pera, Richmond Hotel, Stories Hotels, Best Western Acropol Suites, Fraser Place Anthill, Ramada Istanbul Asia gibi İstanbul’un en gözde butik otelleri ile 4 ve 5 yıldızlı lüks otelleri uygulamasında bulunduran LastOda, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir ve Antalya’da 130’dan fazla oteli kullanıcıları ile buluşturuyor.

Uygulamaya buradan ulaşılabilir.