Skip to main content

Dijital Dönüşüm Hareketi kapsamında Vodafone ve Akbank, KOBİ’lerin dijitalleşmesi için güçlerini birleştirdi

Vodafone ve Akbank’ın hayata geçirdiği işbirliği sayesinde artık “Vodafone Yarına Hazırım Platformu”’nu kullanan KOBİ’ler bankacılık işlemlerini de dijitalleştirebilecek ve Akbank Direkt’teki belirli işlemlerden 3 ay boyunca ücretsiz faydalanma fırsatı kazanacak.

Vodafone Türkiye ve Akbank, 1 milyonu aşkın KOBİ’nin Dijital Dönüşüm’de yerini alması için güçlerini birleştirdi. İşbirliği kapsamında, Vodafone’un www.yarinahazirim.com sitesi üzerinden tüm işletmelere sunduğu Dijitalleşme Endeksi’nin özel bir uyarlaması Akbanklı KOBİ’lere sunulurken, bu uyarlama üzerinden ücretsiz olarak ihtiyaçları ve dijitalleşme skorları ile ilgili bir rapora sahip olan işletmeler, buradan aldıkları raporla iş yapış şekillerine yönelik ihtiyaçlarını öğreniyor. Değişen pazar koşullarına ayak uydurmak için hangi ürün ve hizmetleri kullanmaları gerektiği hakkında bilgi sahibi olabiliyor.

Akbank ve Vodafone KOBİ'ler için güçlerini birleştirdi

İşbirliği kapsamında Dijitalleşme Endeksi’ni hesaplayan KOBİ’ler Akbank’a özel uyarlanmış platform üzerinden aldıkları raporla birlikte verilen referans numarası sayesinde Akbank’ın bankacılık işlemlerini kolaylaştıran mobil uygulaması Akbank Direkt’te belirlenen işlemleri ücretsiz yapma fırsatına da sahip oluyorlar. Vodafone’un Akbanklı KOBİ’lere sunduğu Dijitalleşme Endeksi’nin özel versiyonunu Akbank müşterisi olsun olmasın, tüm işletmeler kullanabiliyor. Akbank müşterisi olan ve olmak isteyen işletmeler ise 8885’e bu özel referans numarasını SMS atarak, anında aktif hale gelebiliyorlar.