Skip to main content

Evinin bir odasını kiralamaya başlayan AirBnB CEO’su Brian Chesky, ücret istememesinin yanı sıra, misafirlerine kurabiye yapabileceğini söylüyor.

AirBnB CEO’su Brian Chesky, San Francisco’da bulunan evinin bir odasını AirBnB üzerinden kiralamaya başladı. Misafirlerinden ücret istemeyen Chesky, onlara kendi pişireceği kurabiyelerden ikram etme sözü verdi.

Twitter’da paylaştığı bir video ile oda kiralamaya başladığını duyuran Chesky, 15 yıl önce, o dönem ev arkadaşı olan Joe Gebbia ile San Francisco’da kaldıkları apartman dairesinde şişme yatak kiraladıkları günlere atıfta bulunarak, “15 yıl önce yaptım ve şimdi tekrar yapacağım” dedi. “Burada yaşıyorum ve burada olacağım” diyerek misafirleri ile birlikte aynı evde kalmaya devam edeceğini belirten Chesky, AirBnB kullanıcılarına örnek olmak istediğini belirtti. Chesky, “AirBnB CEO’su yapabiliyorsa, siz de yapabilirsiniz” dedi.

İlanda misafirlerine kurabiye yapacağını, birlikte spor salonuna gidebileceklerini ya da parkta yürüyüş yapabileceklerini yazan Chesky’nin kiraladığı oda 2023 yılının Mart ayında kadar dolu görünüyor.

Kaynak: For $0, you can now book a room in Airbnb CEO Brian Chesky’s home. He’ll even bake you cookies – Insider