Skip to main content

Başak Zerman, Adjust Orta Doğu, Türkiye ve Afrika (META) Satış Direktörü olarak atandı.

Başak Zerman, Adjust’ta Orta Doğu, Türkiye ve Afrika (META) Satış Direktörü olarak yeni görevine başladığını açıkladı. Daha önce Bölgesel Satış Lideri olarak, Adjust’ın MENA bölgesindeki strateji ve gelir artışını yöneten Zerman, deneyimli ekibiyle büyük kurumsal şirketlerin yanı sıra küçük ve orta ölçekli işletmelerin büyümesine katkıda bulundu.

Bilkent Üniversitesi’nden lisans derecesi aldıktan sonra Galatasaray Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Yönetimi alanında yüksek lisans yapan Başak Zerman, Hürriyet Medya Grubu, Sahibinden.com, Genart Medya, Yandex ve App Samurai gibi şirketlerde çalıştı. 2019 yılında Adjust’ta MENAT bölgesinden sorumlu Satış Geliştirme Temsilcisi olarak göreve başlayan Zerman, aynı zamanda MMA Türkiye ve Women in Revenue kuruluşlarında kurul üyesi olarak görev alıyor.

Başak Zerman konuya ilişkin açıklamasında, beş yıldır Adjust’ta çalışmaktan ve Bölgesel Satış Lideri olarak Türkiye, Orta Doğu ve Afrika pazarlarından sorumlu olmaktan büyük heyecan ve gurur duyduğunu belirtti. Zerman, Adjust’ın çok güçlü bir konuma sahip olduğu Türkiye ve Orta Doğu pazarlarında çalışmaya devam etmek ve yakın zamanda piyasaya sürülen yeni nesil çözümleriyle bu bölgelerdeki ortaklarının büyüme potansiyelini desteklemek konusunda ekibiyle birlikte çok istekli olduklarını ifade etti.