Skip to main content

Adcolony’nin yeni EMEA Başkanı belli oldu.

Geçtiğimiz sene Nisan ayı itibari ile Danimarka, Norveç, İsveç, Yunanistan, Güney Afrika ve Dubai (Bahreyn, Irak, Kuveyt, Umman, Katar, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri) ofislerinin operasyon ve işleyiş süreçlerini AdColony Gelişmekte olan Pazarlar Başkanı olarak Türkiye’den yöneten Volkan Biçer, EMEA Başkanı olarak atandı.

2017 Aralık itibarı ile İngiltere ve Almanya ekiplerinin de yönetimi, Türkiye’ye devredildi. Bu değişiklikle beraber, Volkan Biçer, EMEA Başkanı olarak Adcolony’nin bölgede ki hızlı büyümesine liderlik edecek.

Konu ile ilgili yaptığı açıklama da Volkan Biçer “Dünyanın bağımsız en büyük mobil reklam platformu AdColony’nin Türkiye’ye ve ekibimize verdiği bu önem ve sorumluluk bizim için oldukça değerli. Türkiye stratejik ve coğrafi olarak çok önemli bir konumda, biz içinde bulunduğumuz mobil reklam alanında önümüzdeki 3 yılı yatırım ve istihdam anlamında çok iyi değerlendirmek istiyoruz. Bize bağlı olan 16 ülkenin müşteri yönetimi, operasyonu, kreatif projeleri ve yazılım & geliştirme süreçleri tamamen Türkiye tarafından yapılacak. Stratejik kararlar Türkiye tarafından alınacak. Bu da ülkemize ekonomik anlamda artı değer sağlayacak” diye konuştu.