Skip to main content

Acun Ilıcalı, dijital platformu Exxen’in duyurusunu sosyal medya platformları üzerinden gerçekleştirdi.

Dijital platform liginin lideri Netflix ile platformun en yakın rakipleri Apple TV, Amazon Prime, HBO Max, Quibi ve Disney Plus arasındaki rekabet kızışmaya devam ediyor. Ülkemizde de Netflix başta olmak üzere izleyicilerin alternatifleri; BluTV, puhutv, FoxPlay ve son olarak Amazon Prime’ın eklenmesiyle seçenekler artmış durumda.

Dijital yayıncılık rekabetine, televizyon programlarıyla adından sıkça söz ettiren Acun Ilıcalı, Exxen’ ile katılıyor. Dijital platformu Exxen‘in duyurusunu sosyal medya platformları üzerinden duyuran Ilıcalı, “Yeni dijital platformumuz Exxen’de çok yakında beraberiz” ifadelerini kullandı.

Exxen’de de, tıpkı diğer platformlarda olduğu gibi orijinal yapım dizi ve filmler ile farklı yarışma programları izleyicilerle buluşacak. Exxen isimli platformun exxen.com alan adı adresinden yayın hayatına başlaması bekleniyor.

Exxen’deki içerik formatları hakkındaki detayların önümüzdeki günlerde netleşeceğini söylemek mümkün. Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz aylarda, Netflix izleyicileriyle buluşturduğu Exatlon Türkiye programının Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında yer aldığını da belirtelim.