Skip to main content

Acer ve Paramount Pictures, ‘Star Trek: Bilinmeze Doğru’ filminin gösterime girmesini kutlamak için özel bir Aspire R7 dizüstü bilgisayar oluşturdu.  Acer, dokunmatik R7 dizüstü bilgisayarın Star Trek özel versiyonundan yalnızca…Acer ve Paramount Pictures, ‘Star Trek: Bilinmeze Doğru’ filminin gösterime girmesini kutlamak için özel bir Aspire R7 dizüstü bilgisayar oluşturdu.  Acer, dokunmatik R7 dizüstü bilgisayarın Star Trek özel versiyonundan yalnızca 25 adet üretti. 

Acer, Aspire R7 Star Trek sınırlı üretim paketine ek olarak, ayrıca hayranlarına başka bir benzersiz koleksiyon ürünü sunmak ve bağış gelirlerini artırmak amacıyla oyucular tarafından imzalanmış iki adet ‘Star Trek: Bilinmeze Doğru’ film posterini açık artırmaya eklediler. 
14 Haziran’da başlayan ve 24 Haziran’da sona eren açık arttırma tekliflerinde Acer R7, 8 bin 500 dolara alıcı buldu. Net gelirlerin tümü The Mission Continues ve Save the Children hayır kurumlarına bağışlandı. Açık arttırma detaylarına ebay.com/theonlyone adresinden ulaşabilirsiniz.