Skip to main content

Accenture Türkiye’nin Genel Müdürü Dilnişin Bayel oldu

Accenture Türkiye Genel Müdürlüğü görevine, 7 Eylül 2016 tarihi itibarıyla, Accenture Türkiye Finansal Hizmetler Sektör Lideri ve Yönetici Ortağı Dilnişin Bayel getirildi.

Accenture çatısı altında 13 yıldır çalışan Bayel, bayrağı yeni iş fırsatlarını değerlendirmek üzere Accenture’dan ayrılan Tolga Ulutaş’tan devraldı. Ulutaş, 2008 yılından beri Accenture bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Telekomünikasyon, Medya ve Teknoloji Endüstri Liderliği sorumluluğunun yanı sıra 2011 yılından beri Genel Müdürlük görevini yapmaktaydı.

Accenture MART (Orta Doğu, Afrika, Rusya, Türkiye) Bölgesi Kıdemli Yönetici Ortağı Eugenio Bonomi “Dilnişin Bayel’in, dijital dönüşüm ve entegrasyon alanlarındaki derin tecrübeleri, mükemmel müşteri ilişkileri ve uzun yıllardır bizimle birlikte olmasının getirdiği deneyim ile Accenture Türkiye’ye büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum. Tolga’ya geçtiğimiz 8 yıldır Türkiye’deki müşterilerimize ve çalışanlarımıza sağlamış olduğu değerli katkıları için teşekkür ediyorum” dedi.