Skip to main content

Türkiye’nin teknoloji odaklı en büyük organizasyonlarından biri olan Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nin 5.’ncisi, 7 – 8 Aralık tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek.  Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü…

Türkiye’nin teknoloji odaklı en büyük organizasyonlarından biri olan Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nin 5.’ncisi, 7 – 8 Aralık tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek. 
Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından, her yıl ortalama 600 kişinin katılımıyla düzenlenen zirve, internet üzerinden 30 bin kişi tarafından canlı olarak izleniyor. Zirve; Paneller ve Seminerler, Workshoplar, Bilişim Teknolojileri Fuarı (BT Alanı), İnteraktif bölüm (Speed Networking, Coffee Time) ve Sosyal Medya Ödül Töreni olmak üzere 5 ana bölümden oluşuyor.
Otto Group Türkiye’nin (limango) platin sponsorluğunda düzenlenen ve iki gün sürecek zirvede toplamda 4 panel, 8 seminer ve 4 workshopun yanı sıra interaktif bölüm kapsamında Speed Networking ve kokteyl gibi etkinlikler de yer alacak. İnteraktif bölüm; paneller, seminerler ve workshoplar aracılığıyla ortaya çıkan bilgi ve fikir aktarımının yanında, Speed Networking ve kokteyl gibi etkinliklerle de katılımcılara network kurma, iş hayatında faydasını göreceği ilişkiler kazanma imkânı sunuyor.
Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında teknolojinin odağındaki konular, sektörün önde gelen isimleri ve ilgili firma temsilcileri tarafından ele alınacak. Bununla birlikte etkinlikte yer alacak oturumlarda internet, dijital pazarlama, mobil teknolojilerin geleceği ve kullanım alanları, sosyal medya, bilişim sektörünün dünya ekonomisindeki yeri, e.ticaret, en stratejik güç olarak ‘bilgi’ gibi birçok konu masaya yatırılacak.
Ayrıca bireysel ve kurumsal kategorilerde verilen Sosyal Medya Ödülleri, BTZ kapanış akşamında düzenlenecek olan ödül töreniyle sahiplerini bulacak. Törende, iş ve sanat dünyasından birçok ünlü ismin yanı sıra kurumsal kategorilerde aday olan firma ve ajans yetkilileri yer alacak. Sosyal Medya Ödülleri kazananlarını belirlemek için www.sosyalmedyaodulleri.com üzerinden yapılan halk oylaması devam ediyor.