Skip to main content

Snapchat’ın ana şirketi Snap Inc. ve CEO Evan Spiegel’in verdiği yılbaşı partisinde 4 milyon dolar harcandı.

2017 yılının kaybedenlerinden olan Snapchat, parti yaptı. Yıl içerisinde Snapchat hisselerinde şaşırtan bir düşüş yaşanmış, New York Borsasında işlem gören hisselerin dibe çakılması tüm dünyanın dikkatini çekmişti. Yılın üçüncü çeyreğinde 443 milyon dolar kaybeden Snapchat, TMZ tarafından elde edilen belgelere göre 4 milyon dolarlık yeni yıl partisi düzenledi.

Snapchat, Pazar gecesi yeni yıl partisini Los Angeles’ın merkezindeki L.A canlı kompleksinde 5000’in üzerinde çalışan ve konukları için şaşalı bir yılbaşı partisine ev sahipliği yaptı. Yalnızca mekan için, en az 4 milyon dolar harcandığı belirtiliyor. Partide; 94 milyon dolarlık geliriyle son bir yılın en çok kazanan ünlüleri arasında olan R&B sanatçısı Drake’in sahne alması dikkat çekti.

Yılbaşı partisindeki ilginç detaylardan biri de, Snap CEO’su Evan Spiegel’in davetlilerin partiden fotoğraf paylaşmalarını engellemesi. Böylece Snapchat kullanmalarını da yasaklamış oldu. Şirket tarafından gelen açıklamada ise “Bu yılı bitirmenin heyecanı içindeyiz. Evan şahsi olarak bu gecenin sponsoru oldu” sözleri sarf edildi. Partiden sızan görüntüleri aşağıdan görebilirsiniz.