Skip to main content

DorukNet tarafından gerçekleştirilecek, 17. Altın Örümcek Ödülleri için son başvuru tarihi 21 Haziran.

Bu yıl 17’nci kez düzenlenen, Türkiye’de web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen en iyi projelerin belirlendiği Altın Örümcek Web Ödülleri için 20 Mayıs’ta başlayan başvurular 21 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecek.

Altın Örümcek Ödülleri, bu yıl markaların kurumsal iletişim, dijital pazarlama ve marka temsilcilerini; ajansların ise yaratıcı tasarımcıları, kod geliştiricileri ve proje yöneticilerini 17’nci kez ödüllendirecek. “Normal Başvuru” dönemiyle birlikte 21 Haziran tarihine kadar, toplam 31 kategoride tüm proje sahiplerinin başvuruları kabul edilecek.

Yeni Kategori “Dijital Pazarlama”

Organizasyonun kategorilerine, bu yıl “Dijital Pazarlama” ana kategorisi eklendi. Katılımcılar, Dijital Pazarlama kategorisi altında Online Reklam, E-posta Pazarlama ve Entegre Kampanya kategorilerinden de başvuru yapabilecekler.Katılımcılar yeni eklenen kategorilerle ilgili detaylı bilgiye www.altinorumcek.com adresinden ulaşabilirler. Altın Örümcek Ödülleri, Ekim ayı içerisinde düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.