Skip to main content

Mart ayına kadar Tabucuyuz.biz üzerinden Tabu kartı önerileri paylaşılabilir Monopoly, Tabu, Jenga, Transformers, Spider-Man, Star Wars, Play-Doh gibi markalarıyla çok geniş bir tüketici yelpazesine sahip Hasbro, yeni bir uygulama başlattı….

Mart ayına kadar Tabucuyuz.biz üzerinden Tabu kartı önerileri paylaşılabilir
Monopoly, Tabu, Jenga, Transformers, Spider-Man, Star Wars, Play-Doh gibi markalarıyla çok geniş bir tüketici yelpazesine sahip Hasbro, yeni bir uygulama başlattı. Facebook üzerinden ulaşılabilen yarışma ‘100 ünlü Tabu ustası arıyor’ 15 Mart’a kadar devam ediyor.
Nasıl katılmalı ?
Facebook sayfasında bulunan ‘100 Ünlü Tabu Ustası Aranıyor’ uygulamasına girerek, Tabu kartı hazırlanmalı. Tabu kartını hazırlamak için 1 soru kelimesi ve bu kelimeyi anlatırken akla ilk gelebilecek olan 5 Tabu (yasak) kelimeyi yazmak yeterli. Katılımcılar, istedikleri kadar kart hazırlayabilir.
Tabu marka yönetim ekibi tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda Tabu’da yer alma hakkı kazanan kartların sahibi ‘100 Ünlü Tabu Ustası’ 15 Nisan’da açıklanacak. 
100 Ünlü Tabu Ustası’nın ismi oyun kutusundan çıkacak Teşekkür Mektubu’nda yer alıp; Tabu’nun yeni versiyonuna da herkesten önce sahip olacak. 100 Tabucu’nun katkılarıyla ortaya çıkacak olan Tabu Yeni 1000 Kelime ise Ağustos ayında raflarda yerini alacak.
Uygulamaya buradan ulaşılabilir.