Skip to main content

Koç Üniversitesi’nin Girişimcilik Kulübü tarafından üçüncüsü düzenlenecek olan Zero to One “Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi”, 9 Mart’ta başlıyor.

Koç Üniversitesi’nin Girişimcilik Kulübü tarafından üçüncüsü düzenlenecek olan Zero to One “Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi”9 Mart‘ta Rumelifeneri Kampüsü’nde yer alan Sevgi Gönül Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Etkinlik; TUSİAD Başkanı Erol Bilecik, Aslanoba Capital Kurucusu Hasan Aslanoba, Markafoni Kurucu Ortak Tolga Tatari, Mekan.com ve Fırsat Bu Fırsat Kurucusu Reyhan Cepik gibi konuşmacıları ağırlayacak.

Etkinlikte girişimciler, profesyonel yaşamlarında edindikleri tecrübeleri ve ilham veren hikayelerini seminerler aracılığıyla üniversite öğrencilerine aktaracak. Katılımcılar farklı kariyer yollarını ve bakış açılarını deneyimleme, bir girişimcinin hayatını yakından görme fırsatı bulacak. Aynı zamanda etkinlik boyunca ana sahnedeki konuşmalara eş zamanlı olarak, başarılı startup’ların ve çeşitli firmaların organize ettiği workshoplara ve örnek olay incelemelerine yer verilecek. Katılımcıların etkinliğe düşünsel düzeyde dahil olacağı interaktif bir ortam sağlanırken, eğitimler sayesinde de girişimcilik alanındaki becerilerin geliştirilmesine imkan sağlanacak.

Zero to One “Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi”ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.