Skip to main content

Türk Telekom, Türk Hava Yolları işbirliği ile yurtiçi uçuşlar için de WiFi hizmeti vermeye başlıyor.

Türk Telekom, Türk Hava Yolları (THY) işbirliği ile dış hatlar uçuşlarında sağladığı Türk Telekom WiFi Fly’ı artık yurtiçi uçuşlarında da yolcuların kullanımına sunduğunu duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre işbirliği kapsamında uygulanan WiFi servisi ile uygun teknolojiyle donatılan tüm uçuşlarda yolcular, sınırsız internet ve sınırsız mesajlaşma servisinden faydalanabilecek.

Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden, Türk Hava Yolları ile yapılan işbirliğini duyurarak, yurtdışı uçuşların ardından artık yurtiçi uçuşlarda da sınırsız mesajlaşma ve internet servisi sunacaklarını belirtti. Özden, Türk Telekom’un teknolojiye yapılan yatırımları sürdürmeye devam edeceğini vurguladı.

Sınırsız internet hizmetinin ücretli olacağını belirtmekte fayda var. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi’nin X hesabında yaptığı paylaşıma göre; uçuş boyunca internet hizmeti almak isteyen THY yolcuları, sınırsız mesajlaşma paketini 150 TL, sınırsız internet paketini ise 350 TL ücret karşılığında satın alabilecek.