Skip to main content

‘Kafalar Karışık’ üç günde yaklaşık 300 bin seyirciye ulaştı.

YouTube’da 4,5 milyonun üzerinde takipçisi bulunan Kafalar ekibinin başrolünde olduğu ‘Kafalar Karışık’ filminin haftasonu gişesi belli oldu. Boxofficeturkiye.com’da yayımlanan veriye göre, filmi 270 bin 621 kişi seyretti. 7 Aralık’ta seyircisiyle buluşan filmin üç günlük hasılatı ise 3 milyon 617 bin TL seviyesinde gerçekleşti.

Antalya’ya uzanan yolculuk

Yönetmenliğini Yücel Yolcu’nun yaptığı ‘Kafalar Karışık’ın senaryosu Enver Sülük ve Büşra Karahan’a ait. Filmin konusu kısaca şöyle: “Atakan, zengin sevgilisi Buse’ye âşıktır. Evlenmelerinde tek engel ise Buse’nin dedesidir. Atakan da Buse ile evlenmek için tek çare olarak Buse’nin yıllardır kayıp olan öz babasını bulmaya karar verir. Kadim dostları Fatih ve Bilal de elbette bu serüvende ona eşlik edeceklerdir. Kafalar, arayışları sonunda kendilerini bir anda Antalya’da bulacak ve işler iyiden iyiye karışmasıyla aksiyon ve komedi dolu bir macera başlayacaktır.” 95 dakikalık film, 357 salonda gösteriliyor.

Öte yandan, diğer bir YouTuber filmi olan ve Enes Batur’un başrolünü oynadığı ‘Hayal mi Gerçek mi’ ise toplam bir milyon 483 bin seyirciye ulaşmıştı.