ETKİNLİK

DigitalAge | 20.03.2017 - 08:50

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin düzenlediği 12. İltek Günleri başlıyor

YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü’nün düzenlediği 12. İLTEK Günleri, 28-29-30 Mart 2017 tarihlerinde Davutpaşa Kampüsü Elektrik Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda!

Elektronik, yazılım, telekomünikasyon, mekatronik sektörlerinin öncü firmalarının sponsorluk ve katılımlarıyla gerçekleşen, YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü’nün düzenlediği 12. İLTEK Günleri, 28-29-30 Mart 2017 tarihlerinde Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda başlıyor.

Sayılı günlerin kaldığı lider teknoloji etkinliğinde panellerde, teknik ve kariyer odaklı oturumlar, CEO Forum, eğitimler ve Türk Sinemasının Sultanı: Türkan Şoray‘da yer alacak.

Bircom CEO’su Burçin Bircanoğlu, Etiya CEO’su Aslan Doğan, P.I. Works CEO’su Başar Akpınar, PayU CEO’su Emre Güzer kariyer ve başarının altın sırlarını katılımcılar ile paylaşacak.

30 Mart 2017 tarihinde, yani etkinliğin son gününde VR sistemlerinden büyük simülasyon makinelerine kadar pek çok sanal gerçeklik cihazını deneyimleyebileceğiniz kapsamlı bir Simülasyon ve Sanal Gerçeklik Fuarı katılımcıların deneyimine sunulacak. Tamamen ücretsiz ve sertifikalı olan etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz.