Skip to main content

Yıldız Holding, “Office Days Programı”yla özgün projeler geliştiren tüm girişimcileri projelerini anlatmaya davet ediyor.

“Office Days Programı” Yıldız Holding ve grup şirketleriyle çalışmak veya iş geliştirmek isteyen girişimciler için yepyeni fırsatların kapılarını açıyor. Yıldız Holding, girişimcilerin ürün ve hizmetlerini daha yakından tanımak amacıyla başlattığı “Office Days Programı” kapsamında, ayda iki kere girişimcilerle bir araya gelerek, olası iş birliklerini masaya yatırıyor.

19 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan Office Days buluşmalarının, her girişimcinin 30 dakika boyunca yenilikçi ürün ve hizmetlerini Yıldız Holding Dijital Dönüşüm Başkanlığı ve ilgili iş birimi yöneticilerine anlatacağı bir etkinliğe sahne olacağı açıklandı.

Etkinliğe dair açıklamalarda bulunan Yıldız Holding Global Dijital Dönüşüm Başkanı Adnan Metin, “Office Days buluşmalarında, Yıldız Holding ile girişimci arasında nasıl bir iş birliği modeli geliştirebileceğimizi birlikte değerlendiriyoruz. Trend teknolojileri yenilikçi iş fikirleri ile harmanlayan girişimcilerimize mutfağımızı açıp birlikte rekabet avantajı oluşturma arzusundayız” dedi.

Office Days Programı’na başvurmak ve detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.