Skip to main content

Tüm yollar için anlık trafik bilgisi yayınlandı Araç takip ve navigasyon sistemleri üreticisi Infotech, tüm Türkiye’ye ait detaylar ve trafik bilgilerinin yer aldığı ‘CepTrafik Pro’ uygulamasını hayata geçirdi. CepTrafik Pro’nun…

Tüm yollar için anlık trafik bilgisi yayınlandı
Araç takip ve navigasyon sistemleri üreticisi Infotech, tüm Türkiye’ye ait detaylar ve trafik bilgilerinin yer aldığı ‘CepTrafik Pro’ uygulamasını hayata geçirdi.
CepTrafik Pro’nun her dakika güncellenmesi ile kullanıcılar; yol üzerindeki trafik bilgilerine, yoğunluk, yol çalışması, kaza gibi olayların gecikme ve akış hızı verilerine ulaşıp daha ne kadar trafikte kalacaklarını öğrenebiliyor. 
Türkiye’nin harita üzerinden tüm trafik bilgilerine, kaza, yoğunluk, yol çalışması gibi trafik verilerine artık akıllı telefonlardan ya da tabletlerden ulaşılıyor.
Kullanıcıların trafik bilgilerine kolayca ulaşmasını amaçlayan Infotech ayrıca üç büyük şehir için ücretsiz, CepTrafik İstanbul Lite, CepTrafik Ankara Lite ve CepTrafik İzmir Lite uygulamalarını da kullanıcılarına sunuyor.