Skip to main content

Müşterilerine kurumsal iletişim stratejilerine ve hedeflerine uygun, yayıncılık planlama, sosyal medya, basın iletişimi ve pazarlama hizmetleri sunacak iletişim tasarımı ajansı ‘Dijital Kalem’ faaliyetlerine başladı.  Genç ve dinamik ekibiyle Dijital Kalem,…


Müşterilerine kurumsal iletişim stratejilerine ve hedeflerine uygun, yayıncılık planlama, sosyal medya, basın iletişimi ve pazarlama hizmetleri sunacak iletişim tasarımı ajansı ‘Dijital Kalem’ faaliyetlerine başladı. 
Genç ve dinamik ekibiyle Dijital Kalem, sosyal medya iletişimi ve yönetimi, e.dergi ve e.bültenler, kurumsal dergiler, basın bültenleri ve toplantıları, radyo ve İnternet reklamları, medya eğitimi, yöneticiler için iletişimde Türkçe’nin etkin kullanımı eğitimi ve kamuoyu araştırması danışmanlığı alanlarında hizmet veriyor. 
Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun çözümü sunmayı, hedefe yönelik somut iletişimin hayat bulduğu tüm alanlarda hizmet vermeyi ve etkin iletişim çözümleri geliştirmeyi hedefleyen ajans, faaliyetlerini İstanbul’daki ofisinden yönetecek. Dijital Kalem, iletişim ve yayıncılık alanında uzun yıllardır görev yapan Özkan Özbey ve deneyimli ekibiyle hizmet çıtasını yükseltmeyi hedefliyor.