Skip to main content

Gruphediye.com’un yaptığı bir anket çalışmasına göre; düğünlerde alınan 10 hediyeden 7’si evlenen çifti mutlu etmiyor Online para toplama platformu Gruphediye.com, yeni evli çiftlere alınan hediyeler konusunda önemli bir noktaya dikkat çekiyor….


Gruphediye.com’un yaptığı bir anket çalışmasına göre; düğünlerde alınan 10 hediyeden 7’si evlenen çifti mutlu etmiyor
Online para toplama platformu Gruphediye.com, yeni evli çiftlere alınan hediyeler konusunda önemli bir noktaya dikkat çekiyor. Gruphediye.com’un yaptığı bir anketin sonuçlarına göre, katılımcıların yüzde 45’i düğün hediyesi olarak ‘para veya kolayca paraya dönüştürülebilecek bir hediye’ istiyor. Yüzde 30’u ise ‘balayı tatili, beyaz eşya gibi ihtiyaca yönelik bir hediye’ tercih ettiğini belirtiyor.
gruphediye.com sayfasına girip istedikleri miktar ve katılımcıları belirleyenler, topladıkları parayla yeni evli çiftin gerçekten arzuladığı evlilik hediyesine kavuşmasını sağlayabiliyor. Böylece toplanan para, dünyanın her yerinde kullanılabilen GrupHediye Card’a yükleniyor ve yeni evli çift beyaz eşyadan, Paris’te bir balayına kadar pek çok farklı hediye seçeneğine sahip olabiliyor.