Skip to main content

Paylaşım Teknolojileri A.Ş tarafından Ağustos ayında hayata geçirilen ShareBugg, gün içerisinde yaşanan deneyimleri sosyal medyada paylaşmayı kolay, hızlı ve eğlenceli hale getiriyor.  Kurucuları tarafından hem tüketicilerin hem de markaların kazanç…


Paylaşım Teknolojileri A.Ş tarafından Ağustos ayında hayata geçirilen ShareBugg, gün içerisinde yaşanan deneyimleri sosyal medyada paylaşmayı kolay, hızlı ve eğlenceli hale getiriyor. 

Kurucuları tarafından hem tüketicilerin hem de markaların kazanç elde etmesini amaçlayan bir teknoloji üretmek üzere yaratılan ShareBugg; kişilerin yaptığı alışverişten yediği yemeklere, gezdiği müzelerden gittiği tatillere kadar Facebook üzerinden arkadaşları ile o deneyimi yaşadığı anda iletmesini sağlayan, indirimler ve hediyeler kazandıran bir mobil paylaşım uygulaması olarak tanımlanıyor.

Şimdilik sadece Apple AppStore’dan indirilebilen ShareBugg, Eylül ayında Android market’te de yerine alacak. İlk etapta Facebook entegrasyonuyla çalışan uygulama, kısa bir süre sonra Twitter’a da entegre edilerek kullanıcıların farklı sosyal medya kanallarında aktif hale gelecek.

Paylaşım Teknolojileri’nin anlaşma sağladığı ilk markalardan biri olan Mavi’nin müşterileri tarafından uygulama ilgiyle karşılanarak kullanılmaya başlandı. ShareBugg, Bebe, Olivia’s Pizzaria, Blogger’s markalarını da bünyesine ekleyerek kullanıcıların deneyimlerine yenilerini ekledi.
Kullanıcılarının sosyal paylaşımlarını renklendirmek için ShareBugg öncelikli olarak hazır giyim markaları, restoranlar, turizm şirketleri ve müzeler ile anlaşma sağlamak için görüşmelerini sürdürüyor.