Skip to main content

Daniel Craig’in ardından James Bond’u canlandıracak olan aktör, bu rol için 10 ila 12 yıllık bir serüveni kabul edecek.

Daniel Craig’in ardından James Bond’u hangi aktörün canlandıracağı henüz bilinmiyor; fakat kesin olan bir şey var ki Craig’den sonra bu görevi üstlenecek olan oyuncunun 10 ila 12 yıllık bir serüvene atılmaya hazır olması gerekiyor.

Geçtiğimiz yıl Ölmek İçin Zaman Yok (No Time To Die) adlı yapımda 007’yi son kez canlandıran Daniel Craig’in seriden ayrılarak yerini yeni bir aktöre bırakacak olması James Bond hayranlarını bir hayli üzmüştü. Büyük sevgiye mazhar olan Craig’in canlandırdığı Bond için bir mezar taşı bile yapılmıştı. Yapımcı Barbara Broccoli, Craig’den sonra James Bond’u canlandıracak olan aktörün 10 ila 12 yıllık bir serüvene atılmaya hazır olması gerektiğini ve çoğu aktörün bu duruma tereddütle yaklaştığını belirtti. Her ne kadar dile getirilmese de Ian Fleming’in ünlü ajanını 15 yılda 5 filmde başarıyla canlandıran – ve karakteri en uzun süre canlandıran aktör unvanını alan – Daniel Craig’den sonra bu rolü kabul etmek de bir hayli zor. Zira yeni Bond’un Craig ile karşılaştırılması kaçınılmaz.

Yapımcılar, yeni Bond filmlerinin çekimlerine başlanması için birkaç yıl bekleyeceklerini, yeni Bond arayışına henüz yeni başladıklarını aktarıyorlar.

Kaynak: Next James Bond Must Commit to 10-12 Years of Playing 007 – CNet