Skip to main content

Yemeksepeti, yeni girişimi Banabi ile online market ürünleri siparişi sektörüne adım attı.

Yemeksepeti, yeni girişimi Banabi ile online market ürünleri siparişi sektörüne adım attı. Öncelikli olarak İstanbul’da Avrupa yakasındaki belli bölgelerde ve IOS uygulaması üzerinden hizmet vermeye başlayan Banabi, hizmet ağını hızlı bir şekilde yaygınlaştıracak. Yemeksepeti; Banabi ile kullanıcılarının market ürünlerini online sipariş verme ihtiyaçlarını da anında karşılayarak hayatlarını daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Firma, Banabi hizmetini tamamen yeni bir ekipten oluşan kurye ağı ile gerçekleştiriyor.

Market ürünlerini yaklaşık 10 dk. içerisinde kullanıcılarına ulaştırma iddiasını taşıyan Banabi; dondurma, dondurulmuş gıdalar, meyve-sebze, anne-bebek ürünleri, ev temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok kategoride 2.000’e yakın market ürününü online sipariş etme fırsatı sunuyor.

iOS kullanıcılarına gelen güncelleme ile merhaba diyen banabi ilerleyen süreçte Android ve web’de de faaliyet gösterecek. Banabi’de kullanıcılar, gerçekleştirecek birçok kampanya ile de hesaplı alışveriş imkânından yararlanabilecekler. Kullanıcılar kapıda nakit veya kredi kartı ile de ödeme yapabilecek.

Anadolu Yakası’nda henüz servis vermeyen banabi, bu yıl içerisinde İstanbul’un tümü dahil olmak üzere 10 ilde hizmet vermeyi hedefliyor.