Skip to main content

Kendi inovasyonunu kullanarak büyüme vakalarını çözen Divera AI’nın kurucusu ve CEO’su Burak Babacan, tecrübelerini Digital Age Tech Summit’te katılımcılarına aktaracak.

Geleceğe uyumlu, toplumsal krizlere dirençli ve belirsizlik karşısında yaratıcı çözümler geliştirebilen bir teknoloji nasıl inşa edilir? Bu sorudan hareketle, hızlandırılmış ve yoğunlaştırılmış bir dijital dönüşümü, kapsayıcı ve duyarlı bir deneyime dönüştürecek yolları keşfedeceğiniz Digital Age Tech Summit’21; bireysel, toplumsal ve ekonomik refahı aynı denklemde buluşturan, yaratıcılığı açığa çıkaran, sağlık ve mutluluk sunan inovatif teknolojileri bir araya getirecek.

2007 yılından bu yana konu ve konuklarıyla dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutan ve dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapan Digital Age Tech Summit bu yıl 8 Nisan tarihinde “Future-Proofing” temasıyla online gerçekleşecek. Digital Age Tech Summit’in en önemli konuşmacılarından biri de; büyüme stratejisi danışmanlık şirketi Divera AI’nın kurucusu ve CEO’su Burak Babacan.

Kurumsalda 15 yıl profesyonel olarak çalıştıktan sonra 2012 yılında kendi danışmanlık şirketini kuran Burak Babacan, pazarlamadaki büyüme problemlerini çözmek için yapay zekâ teknolojisini ve insan uzman iç görüsünü birleştiren çok güçlü bir yaklaşım geliştirdi. Unilever, Arçelik Global, Nutricia Danone gibi firmalarla çalışan Babacan, müşterilerinin satışlarının katlanmasını sağlayarak pazar lideri olmalarını sağladı. Kendi inovasyonunu kullanarak, büyüme vakalarını çözen Babacan, tecrübelerini Digital Age Tech Summit’te katılımcılarına aktaracak.

Digital Age Tech Summit’21 hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve etkinliğe kayıt olmak için buraya göz atabilirsiniz.