Skip to main content

Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarları futbolaski.yandex.com.tr sitesi üzerinde mücadele ederek takımlarını destekleyecek ve şampiyonu belirleyecek. Fenerbahçe ve Galatasaray futbol kulüpleri taraftarları için Yandex.Browser’ın özel temalı sürümlerini çıkartan Yandex, taraftarların futbol aşkına ithafen Sevgililer…Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarları futbolaski.yandex.com.tr sitesi üzerinde mücadele ederek takımlarını destekleyecek ve şampiyonu belirleyecek.
Fenerbahçe ve Galatasaray futbol kulüpleri taraftarları için Yandex.Browser’ın özel temalı sürümlerini çıkartan Yandex, taraftarların futbol aşkına ithafen Sevgililer Günü’nde Futbol Aşkı adlı bir proje hayata geçiriyor. 
Sevgililer Günü akşamı saat 18:00’den itibaren, futbolaski.yandex.com.tr adresinden ulaşılabilecek sitede taraftarlar, Yandex.Browser’ın takımlarına özel tasarlanmış sürümlerini indirip kullanarak takımlarına destek olup, 14 Mart’ta sonuçlanacak olan ilk mücadelenin kazananlarını belirleyecekler.
Sosyal medyada taraftarlar proje için #YandexleFutbolAski hashtag’ını kullanıyor olacak. İlerleyen tarihlerde proje kapsamında başka mücadeleler de olması planlanıyor.